Orjinal Yedek Parça

Periyodik Bakım için Fiyat Al

ModelTipBakım TipiLİSTELE

Kalite Orjinal Olmaktan Geçer

Orijinal olmayan yedek parça kullanımının size getireceği zararlar, güvenliğinizi tehdit etmekle kalmayıp, çabuk aşınma, montajda uyumsuzluk, düşük kaliteli malzeme kullanımı gibi etkenler sebebiyle ek masrafları da beraberinde getirecektir.

Ambalajı özel bir hologram ile güvence altına alınan Mercedes-Benz orijinal yedek parçaları, aracınızdan en yüksek performansı almanızı sağlar. Zor koşullara uzun süre dayanma kapasitesi, malzeme ve işçilik kalitesi, aşınma oranı, montaj uyumu, parça ömrü gibi kriterler, Mercedes-Benz orijinal yedek parçalarını eşsiz kılan önemli özelliklerdir.

Mercedes-Benz, orijinal yedek parçaların üretimini, son teknolojinin kullanıldığı kalite testlerinden geçirerek, araçların yüksek performansını yıllarca korumayı hedeflemektedir. En küçük bir parçanın dahi emniyetinizi tehlikeye atma riski yüksektir.

Orijinal yedek parça ve orijinal olmayan yedek parçalar arasında ilk bakışta her ne kadar fark yokmuş gibi görülse de, dayanma kapasitesinde, işçilik kalitesinde ve malzeme sağlamlığında bu fark “hissedilir” derecededir.

Yedek Parça Talep Formu